üniversiteli

warning: Creating default object from empty value in /hermes/bosnaweb18a/b1805/myd.hanciykp0/public_html/cinseltuzak.com/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1389.

Üniversiteli Ayşe'nin tuhaf ölumü

Üniversiteli kız erkek arkadaşının evinde aniden öldü.

OKEYE 4.ARANIYOR! Günün stresinden kurtulmak istiyorsan hemen gel!
Universiteli-Aysenin-esrarengiz-olumu

Yıldız Teknik Üniversitesi Müzik Toplulukları programı öğrencisi, flüt sanatçısı genç kız, erkek arkadaşının evinde fenalaştı. Burnundan kan gelen genç kız tüm çabalara rağmen kurtarılamazken, erkek arkadaşı da gözaltına alındı.

Üniversiteli Sevgili nin Masrafları içün Cinayet

Konya'da Dönercide Çalışan 23 Yaşındaki Oktay Daler ile Üniversiteli Sevgilisi 21 Yaşındaki Ayşe Kevser Baskak, 30 Yaşındaki Lale Yaylacı'yı Bileziklerini Almak İçin Öldürdükleri İddiasıyla Gözaltına Alındı.

Konya'da dönercide çalışan 23 yaşındaki Oktay Daler ile üniversiteli sevgilisi 21 yaşındaki Ayşe Kevser Baskak, 30 yaşındaki Lale Yaylacı'yı bileziklerini almak için öldürdükleri iddiasıyla gözaltına alındı. Sevgililer, polisteki sorgularında cinayeti tüm ayrıntılarıyla anlattı. Oktay Daler, ''Üniversite öğrencisi sevgilimin masrafları için çok fazla borca girmiştim. Bunları ödeyebilmek için cinayeti gerçekleştirdik'' dedi.

İçeriği paylaş