türk

warning: Creating default object from empty value in /hermes/bosnaweb18a/b1805/myd.hanciykp0/public_html/cinseltuzak.com/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1389.

TÜRK OYUNCUYA AHLAKSIZ TEKLİF

Almanya'da oyunculuk yapan Filiz Heilmann, 50 bin Euro'ya başrol önerip sevişme sahnelerinde yardım teklif eden ünlü yönetmeni dava ediyor..

Almanya, 21 yaşındaki bir Türk oyuncuya yönetmen tarafından yapılan ahlaksız teklifle sarsıldı. Gurbetçi Türk kızı Filiz Heilmann'a ülkenin ünlü yönetmenlerinden Alexander Ziebbel'den gelen teklif, ülkeyi karıştırdı. Her şey, güzel oyuncunun yönetmenden gelen "Yüzünüz ve tipiniz yeni çevireceğim film için çok uygun" diyen elektronik postayla başladı. Teklifi okuyan genç aktris yönetmenle buluştu. Yönetmen filmde ünlü bir Alman aktörle oynayacağını ve sevişme sahnelerinin bulunduğunu anlattı. 50 bin Euro'luk teklifi kabul eden genç aktris çalışmalara başladı.

YEMEKTE KONUŞALIM

Japon'a 1 senede 25 Türk'e İse 10 senede 1 Kitap

Türkiye'de Kitap, İhtiyaç Maddeleri Sıralamasında 235'inci Sırada Yer Alıyor. Bağımsız Eğitimciler Sendikası'ndan (Bes) Yapılan Yazılı Açıklamada, Sendikanın Ar -Ge Biriminin "Türkiye'nin Okuma Alışkanlığı" Adlı Bir Rapor Hazırladığı Belirtildi.

İçeriği paylaş