sevgili

warning: Creating default object from empty value in /hermes/bosnaweb18a/b1805/myd.hanciykp0/public_html/cinseltuzak.com/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1389.

3 yıl süren kıskançlık cinayetle bitti

Eskişehir’de, tesadüfen girdiği kafede eski sevgilisiyle 3 yıl önce bir süre flört eden üniversiteden arkadaşını görünce bıçaklayıp öldürdü.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu Güneş K. (25), arkadaşlarıyla bir barda içki içtikten sonra Porsuk Bulvarı’nda yürümeye başladı.

Güneş K. (25), arkadaşlarından ayrılıp tuvalet ihtiyacını gidermek için bir kafeye girdi. Güneş K, kafede, 2004 yılında 9 ay flört ettiği Ayşegül Ş’nin kendisini terk etmesinin ardından 2005’te kısa süre arkadaşlık ettiği üniversiteden arkadaşı Gökhan Günay’ı (26) gördü.

Üniversiteli Sevgili nin Masrafları içün Cinayet

Konya'da Dönercide Çalışan 23 Yaşındaki Oktay Daler ile Üniversiteli Sevgilisi 21 Yaşındaki Ayşe Kevser Baskak, 30 Yaşındaki Lale Yaylacı'yı Bileziklerini Almak İçin Öldürdükleri İddiasıyla Gözaltına Alındı.

Konya'da dönercide çalışan 23 yaşındaki Oktay Daler ile üniversiteli sevgilisi 21 yaşındaki Ayşe Kevser Baskak, 30 yaşındaki Lale Yaylacı'yı bileziklerini almak için öldürdükleri iddiasıyla gözaltına alındı. Sevgililer, polisteki sorgularında cinayeti tüm ayrıntılarıyla anlattı. Oktay Daler, ''Üniversite öğrencisi sevgilimin masrafları için çok fazla borca girmiştim. Bunları ödeyebilmek için cinayeti gerçekleştirdik'' dedi.

İçeriği paylaş