Namus

warning: Creating default object from empty value in /hermes/bosnaweb18a/b1805/myd.hanciykp0/public_html/cinseltuzak.com/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1389.

Uckuruna sahip olamamanin faturasi

MANİSA’da kan donduran cinayet. Karı-koca tacizde bulunduğunu iddia ettikleri genci plan yapıp eve çağırdı. Ardından arkadaşlarının yardımıyla döverek, çuvala koyup uçurumdan attı.

Geçtiğimiz hafta polise başvuran Sultan Yavuz (50), oğlu Hamdi Yavuz (26)’nın eve gelmediğini bildirdi. Bunun üzerine araştırma başlatan polis, N. D. ve H. D adlı çiftin evine baskın yaptı.

Evde yapılan aramada bir adet kanlı sopa ile kanlı halat ele geçirdi. Gözaltına alınan N. D. (22) ve eşi H. D. (30) sorgularında cinayeti itiraf etti.

Eşini sevgilisine öldürten kadin

Tagged:

Hatay'ın Dörtyol ilçesinde evli ve 3 çocuk annesi bir kadın aşık olduğu bir gençle, kocasını sabaha karşı keserle öldürüp gömmeye götürürken polise yakalandı. Dörtyol İlçe Emniyet Amirliği polislerinin göz altına aldığı, zanlıların suçlarını itiraf ettikleri bildirildi. Olay Hatay'ın Dörtyol İlçesi Numune Evler Mahallesi'nde meydana geldi. 3 çocuk annesi Havva Ö. (37) 9 yıllık eşi İbrahim Ö.'yü (54) sevgilisi Muhammed O. (26) ile öldürmeye karar verdi.

ÖNCE DE DENEMİŞ

İçeriği paylaş