Liseli

warning: Creating default object from empty value in /hermes/bosnaweb18a/b1805/myd.hanciykp0/public_html/cinseltuzak.com/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1389.

İngiliz kızlar 14 yaşında seks yapıyor

İngiltere’de yapılan son araştırmaya göre, 14 yaşındaki kızların dörtte biri seks yapmış ve ortalama 3 kişiyle birlikte olmuşlar. Seks yaptıklarını söyleyenlerin yüzde 65’i korumasız yaptıklarını, yüzde 45’i de bir gecelik ilişki yaşadıklarını belirtiyor.

Yüzde 60’ı seks yapmalarında alkolün rolü olduğunu, yarısı alkollü seksten sonra pişman olduklarını, yüzde 29’u da partnerlerinden zevk almadıklarını söylüyorlar. Yaş ortalaması 14 olan 2 bin okuyucusu arasında soruşturma yapan ‘Bliss’ Dergisi’nin bulgularına göre, 13 yaş ya da altındakilerin yüzde 16’sı, 14 yaşındakilerin yüzde 22’si, 15 yaş ya da üstündekilerin yüzde 48’i seks yapmış.

Liseli kızlara porno tuzağı

DENİZLİ’nin Sarayköy İlçesi’nde, arkadaşlık kurdukları dört lise öğrencisi kızla öpüşürken ve cinsel ilişkiye girerken, cep telefonlarıyla gizlice çektikleri görüntü ve fotoğrafları internette yayınlayıp, tehdit ve şantajla tekrar ilişkiye zorladıkları ileri sürelen 4 kişi, polis tarafından gözaltına alındı.

14 yaşındaki 150 öğrenci kasaba meydanında grup seks yaptı

İNGİLTERE’NİN Lancashire kasabasında bir okulan dönem sonu partisinde aşırı alkol alan öğrenciler, kasaba meydanında grup seks yapınca ortalık karıştı.

Partiye Kraliçe Elizabeth Okulu’ndan 70 öğrenci ile çevreden gelen 150’ye yakın genç katıldı. Gecenin ilerleyen saatlerinde alkol ve uyuşturucunun etkisiyle kendinden geçen çocuklar ortalık yerde seks yapmaya başladı. Çevre sakinleriyle kavga eden ve diğer binalara zarar veren gençlerden bazıları yaralandı.

GENÇLİĞİN CİNSELLİKLE İMTİHANI

Fuhuş, bir insanın kendisini gayrimeşru zevk ve lezzetlere kaptırması manasına geliyor. Bu manada dinin meşru görmediği her şey fuhşun çerçevesi içine giriyor. Her türlü ahlaksızlık, kötü huyluluk, çıplaklık, açıklık, bu ahlaksızlıkları toplum içinde yaymaya çalışmak, fuhuş terimini kapsıyor.

Çevremizde zina eden kadınları, bu adla adlandırmak yaygın ise de, kelimenin kapsamı bundan çok daha geniştir. Allah’ın, yapılmasını yasakladığı her şey bu kelimenin kapmasına giriyor. Ancak biz bu yazımızda, fuhuş kelimesini zina anlamında ele alacağız.

Zina ise daha ziyade aralarında meşru bir evlilik olmayan, nikâh bağı bulunmayan kimselerin, cinsî münasebette bulunması fiiline deniyor.

Asıl lisede gizli kamera suç degil midir

İstanbul Bağcılar Lisesi'nde geçtiğimiz günlerde yaşanan, soyunma odasında namaz kılan öğrencilerin gizli kamerayla görüntülenmesi olayı dün bir grup üniversite öğrencisi tarafından protesto edildi. İstanbul Üniversitesi'nin Beyazıt'ta bulunan Edebiyat Fakültesi önünde toplanan yaklaşık 50 kadar üniversite öğrencisi okulun soyunma odasına gizli kamerayla girilmesine tepki gösterdi. Yapılan açıklamada “Bir lisenin soyunma odasına gizli kamera ile girilmesi hangi sebeple olursa olsun büyük bir ahlaksızlıktır. Medya asıl bu suçu sorgulamalıdır.” denildi.

NAMAZI MAGAZİNLEŞTİRMEYİN

İçeriği paylaş