ciplak

warning: Creating default object from empty value in /hermes/bosnaweb18a/b1805/myd.hanciykp0/public_html/cinseltuzak.com/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1389.

Sevgilisinin çıplak görüntülerini internette yayınladı

Kırklareli'nde, kız arkadaşının çıplak görüntülerini internette yayınladığı iddia edilen genç tutuklandı.

Alınan bilgiye göre, A.B. (17), internet aracılığıyla, İstanbul'da oturan O.T. (26) ile tanışarak arkadaş oldu.

O.T'nin arkadaşlıkları süresince internet üzerinden kamera aracılığıyla çektiği A.B'nin çıplak görüntülerini internette yayınladığını fark eden A.B'nin ailesi, polise haber verdi.

Kırklareli Emniyet Müdürlüğünün durumu İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bildirmesi üzerine O.T, İstanbul'daki evinde yakalandı.

O.T'nin bilgisayarında yapılan incelemede, A.B. ve başka kızlara ait görüntüler olduğu tespit edildi.

Zanlı, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı

milliyet

TAPU MEMURUNA ÇIPLAK ŞANTAJ

Gazi Üniversitesi Tapu ve Kadastro Meslek Yüksekokulu mezunu olan 24 yaşındaki S.A., 2 yıl önce Antalya'ya tayin oldu. Tapu ve Kadastro Antalya Bölge Müdürlüğü'nde göreve başlayan genç kız, kısa bir süre sonra evli Bölge Müdür Yardımcısı İ.H.Ş. ile aşk yaşamaya başladı. Antalya Polisi'nin geçen yıl yaptığı `Parsel' kod adlı rüşvet ve irtikap operasyonu kapsamında gözaltına alınıp tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan İ.H.Ş., soruşturma geçirdiği için Kuşadası'na atandı. Eskisi kadar sık görüşemeyen ikilinin arası açıldı. S.A., Ankara'daki eski sevgilisiyle nişanlandı. Eşinden ayrı yaşamaya başlayan 2 çocuk babası İ.H.Ş., sevgilisinin başka biriyle nişanlandığını duyunca çılgına döndü.

İçeriği paylaş