cinayet

warning: Creating default object from empty value in /hermes/bosnaweb18a/b1805/myd.hanciykp0/public_html/cinseltuzak.com/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1389.

Mankenstar’a korkunç infaz

Mankenstar yarışmasıyla Rusya çapında ünlenen Oksana defalarca tecavüz edilerek öldürüldü. Ünlü mankenin zengin iş adamlarıyla grup seks yaptıktan sonra öldürüldüğü sanılıyor

KIZINA TECAVÜZ EDEN ADAMIN CİNSEL ORGANINI KESİP ÖLDÜRDÜ!..

Kuşadası'nda büyük yankı uyandıran minibüs şoförü cinayetinin ardından namus meselesi çıktı.

7 Haziran'da işkence yapılarak öldürülen ve cesedi dağa atılan minibüs şoförü cinayetiyle ilgili olarak gözaltına alınan 4 zanlı, akşam saatlerinde çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı. Jandarmanın yaptığı araştırmada işkenceyle öldürülen minibüs şoförünün, tutuklanan 4 zanlı arasında bulunan 45 yaşındaki H.C.'nin 16 yaşındaki kızını tecavüz ederek hamile bıraktığı ortaya çıktı.

Öğrencisiyle yatakta basıldı

Koca eve geldiğinde gözlerine inanamadı. Öğretmen olan eşi öğrencisiyle yataktaydı.

Kocası , öğretmenlik yapan Jennifer Candida'yı 16 yaşındaki öğrencisiyle çırılçıplak bastı.

ABD’nin Arizona eyaletinde, Gonzales’in kocası Richard mart ayında eve erken geldiği bir akşam eşiyle öğrencisini salonda çıplak yakaladı.
Çocuk korkuyla tuvalete saklanırken, tabancasını çeken Richard, eşini yaraladı. Öfkeli koca hastaneden çıkan eşine boşanma davası açarken, kadın öğretmen önceki gün “reşit olmayan birinin cinsel istismarı” suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı.

Öğrenci ifadesinde “cinsel ilişkiye girmediklerini, sadece masaj yaptıklarını” öne sürdü.

milliyet

Dudak uçuklatan cinayet

İNGİLTERE’de ilginç cinayet davası... Preston’da yaşayan James Bellas (36), ilişkiye girdikten sonra vücudunda uçuklar çıkmasına sinirlenerek sevgilisi Jillinda Fisher’i (26) boğarak öldürdü. Mahkemede suçunu inkar eden Bellas, güzellik uzmanı sevgilisinin olaydan önce kendisine ‘seni hastalığına rağmen kabul ediyorum” yazılı bir mesaj gönderdiğini söyledi. Bellas “Bana kendimi kirli hissettiriyordu” diye konuştu

Kafasını balta ile parçalamışlar

Tagged:

BURSA’daki evinden iki gün önce haber vermeden ayrılan 1 çocuk annesi 37 yaşındaki Filiz Albay, Balıkesir’in Susurluk İlçesi'nde kafası baltayla parçalanarak öldürülmüş halde bulundu.

Bir anlık gaflete düştüm, pişmanım

Tecavüze uğrayan eşini bıçaklayan koca: ‘Bir anlık gaflete düştüm, pişmanım’

İZMİR'in Buca İlçesi'nde, tecavüze uğrayan, konuşma güçlüğü çeken eşi H.B.'yi bıçaklayarak yaraladığı iddiasıyla gözaltına alınan U.B., savcının talimatıyla serbest bırakıldı. U.B., “Bir anlık gaflete düşüp bıçakladım. Çok pişmanım. Eşime tecavüz edenler cezasız kalmasın” diyerek tepkisini dile getirdi.

YATAKTA SUÇÜSTÜ

Kendisini Aldattığından Şüphelendiği 15 Yıllık Eşini, Sevgilisi ile Yatakta Sevişirken Yakalayan Koca, Karısını 10, Sevgilisini 17 Yerinden Bıçaklayarak Öldürdü.

Kendisini aldattığından şüphelendiği 15 yıllık eşini, sevgilisi ile yatakta sevişirken yakalayan koca, karısını 10, sevgilisini 17 yerinden bıçaklayarak öldürdü.

3 yıl süren kıskançlık cinayetle bitti

Eskişehir’de, tesadüfen girdiği kafede eski sevgilisiyle 3 yıl önce bir süre flört eden üniversiteden arkadaşını görünce bıçaklayıp öldürdü.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu Güneş K. (25), arkadaşlarıyla bir barda içki içtikten sonra Porsuk Bulvarı’nda yürümeye başladı.

Güneş K. (25), arkadaşlarından ayrılıp tuvalet ihtiyacını gidermek için bir kafeye girdi. Güneş K, kafede, 2004 yılında 9 ay flört ettiği Ayşegül Ş’nin kendisini terk etmesinin ardından 2005’te kısa süre arkadaşlık ettiği üniversiteden arkadaşı Gökhan Günay’ı (26) gördü.

Hizmet mi? vahşet mi?

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün resmi internet sitesinde sergilenen “Kimliği Belirsiz Ceset Albümü” adeta bir vahşet galerisi...

Siteye girdikten sonra sitenin sağ bölümünde “Kayıp Şahıs” linkini tıklayan herkes, birkaç adım sonra “Kimliği Belirsiz Ceset Albümü”ne ulaşabiliyor. Gerçi siteye girmeden önce, “Ceset fotoğraflarının özellikle çocuklar tarafından izlenmemesi önemle rica olunur. Eğer 18 yaşından küçükseniz LÜTFEN Bölümü kullanmayın” uyarısı yapılıyor, fakat internette kimlik kontrolü olmadığı için bu ikaz sadece lafta kalıyor.

Üniversiteli Ayşe'nin tuhaf ölumü

Üniversiteli kız erkek arkadaşının evinde aniden öldü.

OKEYE 4.ARANIYOR! Günün stresinden kurtulmak istiyorsan hemen gel!
Universiteli-Aysenin-esrarengiz-olumu

Yıldız Teknik Üniversitesi Müzik Toplulukları programı öğrencisi, flüt sanatçısı genç kız, erkek arkadaşının evinde fenalaştı. Burnundan kan gelen genç kız tüm çabalara rağmen kurtarılamazken, erkek arkadaşı da gözaltına alındı.

Üniversiteli Sevgili nin Masrafları içün Cinayet

Konya'da Dönercide Çalışan 23 Yaşındaki Oktay Daler ile Üniversiteli Sevgilisi 21 Yaşındaki Ayşe Kevser Baskak, 30 Yaşındaki Lale Yaylacı'yı Bileziklerini Almak İçin Öldürdükleri İddiasıyla Gözaltına Alındı.

Konya'da dönercide çalışan 23 yaşındaki Oktay Daler ile üniversiteli sevgilisi 21 yaşındaki Ayşe Kevser Baskak, 30 yaşındaki Lale Yaylacı'yı bileziklerini almak için öldürdükleri iddiasıyla gözaltına alındı. Sevgililer, polisteki sorgularında cinayeti tüm ayrıntılarıyla anlattı. Oktay Daler, ''Üniversite öğrencisi sevgilimin masrafları için çok fazla borca girmiştim. Bunları ödeyebilmek için cinayeti gerçekleştirdik'' dedi.

İçeriği paylaş